DMD FUTSENSE BALL

Adet Fiyatı: 80 TL 

10 Adet ve üzeri siparişlerde
kargo ücretsiz

Sipariş için iletişim:

info@dmdturizm.com

+90.232 342 52 22

+90.536 561 22 77

FUTSENSE BALL NEDİR?

DMD Sportif, dünyaca ünlü bir çok kulüp ve futbolcunun memnuniyetle kullandığı SenseBall olarak bilinen özel antrenman topunu DMD Futsense Ball ismiyle satışa sunuyor.

 

Futbol da dünya gibi hızla değişiyor. Artık başarılı olmak için sadece yetenekli olmak değil aynı zamanda yüksek bir hız ve koordinasyon da gerekiyor. Bir çok dünya kulübü geleceğin futbolu için yetiştireceği futbolcularına farklı antrenman teknikleri uyguluyor. 

 

AC Milan, FC Metz, Belçika FA, RSC Anderlect gibi dünyaca ünlü takımların yanı sıra Türkiye'de Altınordu'nun da antrenmanlarında kullandığı Senseball sporcuların gelişimine önemli katkı sağlıyor. 

 

Senseball kullanmak sporculara 5 önemli fayda sağlıyor. 

1- Her iki ayak kullanımında mükemmel performans
2- Top kontrolünde yüksek hakimiyet
3- Paslaşmada hız ve isabetli paslaşma yüzdesi
4- Beyin motor hücrelerini geliştirmesiyle algı ve beden koordinasyonunda artış
5- Doğru vücut pozisyonlarının kalıcı hale getirilmesi

 

Doğru tekniklerle kullanıldığında Senseball'un performans arttırıcı tekniği futbol otoriteleri tarafından kabul ediliyor. Bilindiği üzere bir tekniğin bireyde oturması için çoklu ve sürekli tekrar gerektirir. 

 

SenseBall için kabul edilen eğitim programlarında bir sporcu topa yılda yaklaşık 500.000 vuruş sağlar. Her antrenmanda bir oyuncu sol ayağını kullandığı kadar sağ ayağını da kullanır. Antrenman sahasında topla birlikte sağa/sola, öne ve geriye doğru hareket eder. Ayrıca senseball bireysel antrenman kadar takım halinde yapılan antrenmanlarda da ritimsel bir koordinasyon sağlar. 

 

Bu bakımdan SenseBall belirli futbol berecerilerinin geliştirilmesi, refleks yeteneklerin yükseltilmesi ve performans arttırıcı yönüyle mükemmel bir antrenman malzemesidir.  

 

DMD Sportif Turizm olarak Türk futbolunun ve sporcularımızın gelişimini yakından takip ediyor ve futbolumuzun dünya standartlarına ulaşması için çaba sarfediyoruz. Bu gelişime önemli bir katkı sağlayacağının inancıyla bilinçli eğitimin peşinde olan tüm takım ve hocalarımıza SenseBall toplarını tavsiye ediyoruz. 

 

Bornova / İZMİR / TURKEY

Phone : +90 (531) 266 70 42

              +90 (539) 85 425 85

E-mail : info@dmdsportif.com

                   info@takimsporlari.com